Úvod Brašny na kolo Brašny na kolo Testudo Brašny na nosič Velké brašny na kolo s vakem a pláštěnkou - 73 litrů

Velké brašny na kolo s vakem a pláštěnkou - 73 litrů

Velké brašny na kolo s vakem a pláštěnkou - 73 litrů
Pláštěnka pro velké brašny na nosič s vakem
Spodní díl cyklistické brašny na nosič
Velkrodestička pro rychlé připnutí cyklisticé brašny k nosiči
Střední díl cyklistké brašny na nosič

Největší komplet cyklistických brašen v naší nabídce vám poskytne úložný prostor až 73 litrů pro uschování věcí při cylistických výletech. K této variantě cyklistické brašny od nás dostanete i pláštěnku do nepohody. Všechny brašny na kolo použité ke složení kompletu můžete využívat i individuálně při jiných cestovních příležitostech. Z cyklobrašen můžete poskládat i menší komplety začínající na 30 litrech objemu. Detailní informace

Produkt již bohužel není dostupný

Detailní popis Velké brašny na kolo s vakem a pláštěnkou - 73 litrů

Pláštěnka pro cyklisticitkou brašnu na nosič Při deštivém počasí můžete cyklistické brašny potáhnout do velké pláštěnky. Brašny na nosič do pláštěnky obléknete celé a předejte tak jejich promoknutí. V této variantě brašen je již plátěnka započítaná v ceně. Všechny díly cyklistické brašny jsou opatřeny reflexními nášivkami pro vyšši bezpečnost na cestách.

Horní díl brašny je tvořen vakem o objemu 25 litrů. Vak můžete ke střednímu dílu připevnit pomocí dvou zipů. Pro větší stabilitu ho lze připevnit přezkami k spodním brašnám. Horní vak má půlkruhový průřez pro snadné uložení spacáku nebo větší deky. Na vaku je připnutá rychle odnímatelná brašna na doklady a jiné drobnosti. Brašnička je doplněná popruhem přes rameno.

 

Boční cyklistické brašny

Komplet cyklistických brašen na nosič se skládá ze čtyř samostatných úložných prostor. Jako základ jsme použili dvoudílnou cyklistickou brašnu. Základní dvoudílná cyklobrašna vám poskytne úložný prostor 30 litrů a skládá se ze dvou 15 liltrových bočních brašen.

Boční brašny na nosič kola připevníte velkrodestičkou. Velkrodestička je součástí balení a při její ztrátě u nás můžete zakoupit náhradní. Pro lepší stabilitu jsou boční cyklistické brašny na bocích nosiče uchyceny kroužkem k háčku uchycenému šroubem k nosiči kola.

Střední díl cyklistických brašen Na dvoudílnou brašnu je pomocí zipů přichycený střední díl cyklistických brašen. Střední díl má obdélníkový průřez o objemu 18 litrů. Cela horní strana brašny je rozepnutelná pro pohodlné a kompletní naplnění brašny. Na zadní stranu středního dílu může připevnit karimatku.

Základní údaje o velké cyklistické brašně na nosič:

  • Celkový objem (se všemi doplňkovými cyklobrašnami): 73 litrů
  • Objem jednotlivých brašen: 15 + 15 + 18 + 25 litrů
  • Celkové rozměry brašny v cm: 31 x 40 x 87
  • Celková váha bez pláštěnky:   1,65kg
  • Materiál: kortexin
  • Součást balení: pláštěnka, velkrodeska, boční brašny, vak, střední díl cyklobrašen