Úvod O nás

O společnosti a kamnné prodejně TESTUDO

Sídlíme v Praze a přímo zde vyrábíme naše výrobky. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů v české kvalitě a za české, velice příznivé ceny.

Výroba brašen na kola a sportovní speciálka TESTUDO-SPORT

Společnost Testudo-sport provozuje výrobu brašen na kolakamenný obchod s dvacetiletou tradicí. Naším cílem je především přímý kontakt se zákazníkem. Nejlepší je, když si zákazník zboží u nás nejen vybere, ale u některých druhů i vyzkouší a potom až zakoupí.

  • TESTUDO =  kvalita za české ceny
  • CYKLOBRAŠNY =  jednoduchost, funkčnost, trvanlivost
  • ZAKÁZKOVÁ VÝROBA =  flexibilita, kvalita, originální řešení
  • PRODEJNA =  znalost problematiky běžeckého lyžování a turistiky (outdoor)

Jsme flexibilní firma s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě brašen na kola a s dalším, velice rozsáhlým výrobním programem z oblasti brašnářství. O  kvalitě a praktickém řešení našich cyklobrašen, které zohledňují jednoduchost a účelnost, se přesvědčili i takoví lidé jako je Víťa Dostál. V letech 1994 - 1997 Víťa Dostál podnikl cestu kolem světa na kole s brašnami TESTUDO.

Naše firma se zabývá několika činnostmi:

  1. Máme prodejnu se sportovními potřebami specializovanou především na běžky, kolečkové lyže a vše co souvisí s biatlonem.
  2. Další naší specializací jsou skládací kola TERN, dětské vozíky za kola, tašky na kola apod.
  3. Jsme výrobci tašek na kolo, obalů na lyže a dalších výrobků šitých na zakázku, jako například tašky na profesionální audio a video techniku, perzeniky na jachty apod.
  4. Jsme výhradní dovozci tašek na kolo značek KLICKfix, Rixen&Kaul Norco do České republiky.