Úvod Brašny na kolo Brašny na kolo Testudo Brašny na nosič Velké brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 60 litrů

Velké brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 60 litrů

Velké brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 60 litrů
Pláštěnka pro velké brašny na nosič s batohem
Boční cyklistické brany - základ kompletu
Střední díl cyklistké brašny na nosič
Batoh připnutelný na střední díl cyklistické brašny
Velkrodestička pro rychlé připnutí cyklisticé brašny k nosiči

Jeden z největším kompletů cyklistických brašen v naší nabídce vám poskytne úložný prostor až 60 litrů pro pohodlné uschování věcí při cylistických výletech. Výhodou kompletu je vrchní díl tvořený batohem.  K této variantě cyklistické brašny od nás dostanete i pláštěnku do nepohody.

Všechny brašny na kolo použité ke složení kompletu můžete využívat i individuálně při jiných cestovních příležitostech. Z cyklobrašen můžete poskládat i menší komplety začínající na 30 litrech objemu. Detailní informace

Produkt již bohužel není dostupný

Detailní popis Velké brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 60 litrů

Pláštěnka pro cyklisticitkou brašnu na nosič Při deštivém počasí můžete cyklistické brašny potáhnout do velké pláštěnky. Brašny na nosič do pláštěnky obléknete celé a předejte tak jejich promoknutí. V této variantě brašen je již plátěnka započítaná v ceně. Všechny díly cyklistické brašny jsou opatřeny reflexními nášivkami pro vyšši bezpečnost na cestách.

Komplet cyklistických brašen na nosič se skládá ze čtyř samostatných úložných prostor. Jako základ jsme použili dvoudílnou cyklistickou brašnu.

 

Boční cyklistické brašny

Základní dvoudílná cyklobrašna vám poskytne úložný prostor 30 litrů a skládá se ze dvou 15 liltrových bočních brašen. Boční brašny na nosič kola připevníte velkrodestičkou. Velkrodestička je součástí balení a při její ztrátě u nás můžete zakoupit náhradní. Pro lepší stabilitu jsou boční cyklistické brašny na bocích nosiče uchyceny kroužkem k háčku uchycenému šroubem k nosiči kola.

 

Střední díl cyklistických brašen Na dvoudílnou brašnu je pomocí zipů přichycený střední díl cyklistických brašen. Střední díl má obdélníkový průřez o objemu 18 litrů. Cela horní strana brašny je rozepnutelná pro pohodlné a kompletní naplnění brašny. Na zadní stranu středního dílu může připevnit karimatku.

 

Horní díl cyklistické brašny - batoh o objemu 12 litrů Batoh je přizpůsobený pro připnutí k střednímu dílu brašny. Můžete ho také využít pro menší variantu brašny, kdy batoh připnete přímo k bočním brašnám. Horní díl – batoh se ke střednímu dílu připevňuje pomocí dvou zipů.  Batoh lze pro větší stabilitu připevnit přezkami ke spodním brašnám.

Výhodou je využití batohu i po odstavení kola, můžete ho snadno odepnout od celku a nosit ho při výletě na zádech. Objem batohu je 12 litrů a je složený z dvou úložných částí. Batoh můžete také zakoupit samostatně.

Všechny díly cyklistické brašny jsou opatřeny reflexními nášivkami pro vyšši bezpečnost na cestách.

Základní údaje o velké cyklistické brašně na nosič:

  • Celkový objem (se všemi doplňkovými cyklobrašnami): 60 litrů
  • Objem jednotlivých brašen: 15 + 15 + 18 + 12 litrů
  • Celkové rozměry brašny v cm: 31 x 40 x 80
  • Celková váha bez pláštěnky:   1,65 kg
  • Materiál: kortexin
  • Součást balení: velkrodeska, boční brašny, batoh, střední díl cyklobrašen, pláštěnka