Úvod Brašny na kolo Brašny na kolo Testudo Brašny na nosič Střední brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 42 litrů

Střední brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 42 litrů

Střední brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 42 litrů
Pláštěnka pro střední brašny na nosič s batohem
Batoh připnutelný na střední díl cyklistické brašny
Velkrodestička pro rychlé připnutí cyklisticé brašny k nosiči

Střední komplet cyklistických brašen v naší nabídce vám poskytne úložný prostor až 42 litrů pro uschování věcí při cylistických výletech. Vršek kompletu je tvořený snadno odepínatelným batohem. Z cyklobrašen můžete poskládat i menší komplety začínající na 30 litrech objemu. K této variantě brašen dodáváme i pláštěnku pro kompletní ochraně před deštěm.

Všechny brašny na kolo použité ke složení kompletu můžete využívat i individuálně při jiných cestovních příležitostech. Detailní informace

Produkt již bohužel není dostupný

Detailní popis Střední brašny na kolo s batohem a pláštěnkou - 42 litrů

Pláštěnka pro cyklisticitkou brašnu na nosič Při deštivém počasí můžete cyklistické brašny potáhnout do velké pláštěnky. Brašny na nosič do pláštěnky obléknete celé a předejte tak jejich promoknutí. V této variantě brašen je již plátěnka započítaná v ceně. Všechny díly cyklistické brašny jsou opatřeny reflexními nášivkami pro vyšši bezpečnost na cestách.

Sadu cyklistických brašen na nosič dodáváme v praktickém obalu ze síťoviny, ve kterém je možné brašny skladovat celoročně.

 

Boční cyklistické brašny Komplet cyklistických brašen na nosič se skládá ze dvou samostatných úložných prostor. Jako základ jsme použili dvoudílnou cyklistickou brašnu. Základní dvoudílná cyklobrašna vám poskytne úložný prostor 30 litrů a skládá se ze dvou 15 liltrových bočních brašen.

Boční brašny na nosič kola připevníte velkrodestičkou. Velkrodestička je součástí balení a při její ztrátě u nás můžete zakoupit náhradní. Pro lepší stabilitu jsou boční cyklistické brašny na bocích nosiče uchyceny kroužkem k háčku uchycenému šroubem k nosiči kola.

Horní díl cyklistické brašny - batoh o objemu 12 litrů Batoh je přizpůsobený pro připnutí přímo k bočním brašnám. Horní díl – batoh se k bočním brašnám připevňuje pomocí dvou zipů. Batoh lze pro větší stabilitu připevnit přezkami ke spodním brašnám. Výhodou je využití batohu i po odstavení kola, můžete ho snadno odepnout od celku a nosit ho při výletě na zádech. Objem batohu je 12 litrů a je složený z dvou úložných částí. Batoh můžete také zakoupit samostatně.

 

Všechny díly cyklistické brašny jsou opatřeny reflexními nášivkami pro vyšši bezpečnost na cestách.

Základní údaje o velké cyklistické brašně na nosič:

  • Celkový objem: 42 litrů
  • Objem jednotlivých brašen: 15 + 15 + 12 litrů
  • Celkové rozměry brašny v cm: 31 x 40 x 52
  • Celková váha bez pláštěnky:   1,4kg
  • Materiál: kortexin
  • Součást balení: velkrodeska, boční brašny, batoh, pláštěnka