Úvod Servis a služby Půjčovna sportovních pomůcek

Půjčovna sportovních pomůcek

Rezervovat můžete telefonicky 604 692 440

nebo na prodejně sportu.

Po - Pá 15:00 - 18:00 hod.

 V naší prodejně si můžete prohlédnout nebo vyzkoušet všechny nabízené produkty před tím než si je zarezervujete nebo zapůjčíte.

Lodě, pádla, příslušenství na vodu

Laminátové kanoe typ Vydra, kajaky a singl vyráběné firmou ŽELEZNÝ (kajaky Excalibur, Bert, Mag, Wigo, Spunt, sigl Bert), pádla kanoistické i kajakářské, přilby, plovací vesty, lodní pytle a barely.

Hole Nordic Blading, kolečkové lyže

Kolečkové lyže klasika i skate značek Speed, I-gliti, Globulonero, běžecké hole se speciálními hroty na asfalt.

Dětské vozíky za kolo, Trail Gator

Dětské vozíky AZUB Jerry, lyžařský set k vozíku AZUB Jerry,sportovní kočárek BeneCYKL Kozlík Baby (vozík za kolo), tažnou tyč Trail Gator

Skládací kola TERN Link C7

Rozhodli jsem se, že vám dáme možnost vyzkoušet si jaké je to jezdit na skládacím kole. Nyní si na naší prodejně můžete vyzvednout skládací kolo Tern a vyzkoušet si jízdu po městě, skládání i rozkládání kola.

Pokud si chcete vyzkoušet jaké to je vlastnit skládací kolo, můžeme se domluvit na delší výpujčce, která může být i na víkend. Víkend by vám měl stačit na to, abyste zjistili, zda najdete v tomto typu cyklistiky zalíbení.

Naše půjčovna funguje zároveň jako testovací centrum. Vše co si půjčíte na otestování a potom následně koupíte, bude Vám z ceny nového výrobku odečteno půjčovné za víkend a u lehokola max. jednoho týdne.

Ing. Martin Novotný,
majitel obchodu

PŮJČOVNÍ ŘÁD

  • Materiál se půjčuje na základě předložení OP osobám starším 18 let.
  • Materiál se půjčuje na dobu dohodnutou se spotřebitelem.
  • Při překročení sjednaného počtu dnů se spotřebiteli účtuje za tyto dny půjčovné ve výši 150 % běžného půjčovného (pokud předem nedohodl se zástupcem Testuda prodloužení výpůjční lhůty).
  • Nevrátí-li spotřebitel materiál do tří dnů po písemné upomínce, bude náhrada škod vymáhána soudní cestou.
  • Půjčovné se platí při půjčování materiálu. Při výpočtu půjčovného se nezapočítává den výpůjčky, pokud k vyzvednutí materiálu došlo po 12 hod.
  • Za vrácení materiálu je považováno potvrzení převzetí materiálu nazpět na výpůjčním listě zástupcem Tesuda.
  • Další půjčování materiálu třetím osobám je nepřípustné.
  • Při převzetí materiálu je spotřebitel povinen přesvědčit se o jeho technickém stavu. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
  • Spotřebitel ručí za vypůjčený materiál a za jeho stav. Je povinen ho používat přiměřeným způsobem. V případě poškození je povinen uhradit náklady na opravu případně částku odpovídající trvalému snížení hodnoty materiálu. Při úplném zničení či ztrátě materiálu je povinen uhradit zůstatkovou hodnotu materiálu před vypůjčením.
  • Materiál se vrací v čistém stavu ( ve stavu v jakém byl zapůjčen). Při nadměrném znečištění bude při vrácení účtována částka 100 – 500,- Kč na vyčištění materiálu.