Úvod Novinky

RSSRSS

Novinky

Doplnili jsme vosky na běžky!

Doplnili jsme naši kompletní nabídku vosků na lyže. Nyní on-line naleznete stoupací i skluzné vosky na běžky. K voskům jsme se snažili doplnit maximum informací o jejich aplikaci a použití.

Barevné cyklistické brašny Testudo na e-shopu!

Dnes vám odhalujem barevnou škálu cyklistických brašen Testudo! Do dnešního dne jsme vám nabízeli telefonicky barevné varianty námi vyrobených cyklobrašen a dnes jsme dokončili doplnění barvených variant na e-shopu, takže si je můžete pohldně prohlédnout on-line.

Od 15. srpna do 26. srpna jsme na soustředění na kolečkových lyžích v Krušných horách. V těchto dnech nebudeme odbavovat objednávky z e-shopu a pustíme se do nich 29. sprna.

Nestíháte? Nezoufejte a zavolejte nám na<br /> 224 937 107

Odjíždíte za pár hodin na dovolenou a zapomněli jste si koupit brašnu na kolo? Nezoufejte a zavolejte nám. Určitě společně najdeme řešení a brašnu, která je skladem a bude vyhovovat vašim požadavkům.

4.7.bude zavřeno, v této době nebudem vybavovat objednávky. Omlouváme se za komplikace a rádi Vás obsloužíme po dovolené.

za tým TESTUDA Martin Novotný

Navštivte nás na výstavě Lodě na vodě

Od čtvrtka 21.4. do 24.4.2016 budeme vystavovat na akci "Lodě na vodě", na Rašínově nábřeží. Náš stánek najdete kousek od železničního mostu.

Můžete si u nás prohlédnout a vyzkoušet skládací kola TERN, vodotěsný program od firmy ORTLIEB, vozíky za kolo BURLEY a také výrobky TESTUDO.

Přímo na místě si můžete vyzkoušet jízdu s vozíky Burley. Pro porovnání mám pro Vás přichystanou i variantu se sedačkou, abyste mohli porovnat bezpečnost a komfort obou variant.

Univerzální adaptéry KLICKfix

Univerzální cyklistické brašny a adaptéry KLICKfix pro každé kolo, každý styl a do každé situace

Dovolená 28. 12. 2015 - 3. 1. 2016

Během posledního pracovního týdne tohoto roku jsme máme dovolenou a jedeme na soustředění do Krušných hor. Kamenný obchod otevřeme a objednávky vyřídíme 4. 1. 2016.

Dárky ke každému skládacímu kolu TERN

Před Vánočními svátky dáváme ke každému modelu skládacích kol TERN odrazku s integrovanou blikačkou a pumpičku v sedlové trubce jako dárek.

zavřeno 16.11.2015

12.11.2015 16:16

zavřeno 16.11.2015

14.-17.11. jsme na soustředění na kolečkových lyžích. V této době nebudem vybavovat objednávky. Omlouváme se za komlikace a rádi Vás obsloužíme po dovolené.

za tým TESTUDA Martin Novotný