Úvod Články

Články

Stylové cyklistické brašny se systémem KLICKfix

Cyklistika byla v naší zemi vždy oblíbenou aktivitou. V posledních letech se však tento sport těší ještě větší oblibě. Je to především tím, že vzniká infrastruktura stezek pro cyklisty a kola samotná se rychle vyvíjí. Jsou tedy velmi lehká a vypadají atraktivně. Spolu s koly se vyvíjí i nové cyklobrašny, které nejenže vypadají lépe, ale jsou i mnohem praktičtější, než tomu bylo dříve.

Začínáme s kolečkovými lyžemi

Dávno je pryč doba, kdy byly lyžařské sporty záležitostí takřka výhradně zimních měsíců. Aktuálně totiž můžete vyrazit prakticky kdykoli, a to bez náročného cestování. Ptáte se jak? Stačí si pořídit kolečkové lyže.

O značce skládacích kol TERN

Značka skládacích kol Tern vznikla teprve v roce 2011, ale už od začátku je považována za tahouna celého oboru skládacích kol. Je to dáno především týmem lidí, který za značkou Tern stojí. Všichni jsou to profesionálové, kteří se ve světě skládacích kol a nebo v cyklo průmyslu pohybují už mnoho let. Víceprezidentem společnosti je navíc Josh Hon – syn zakladatele firmy Dahon.

Jakými způsoby se vyhnout mazání běžek

Každý se zabývá tím, jak správně mazat běžky, my vám řekneme, jak běžky nemazat.

Nordic Blading

Jízda na kolečkových bruslích podporovaná soupažným odpichem holí není žádný nový objev. Již řadu let, s rozvojem volné techniky v běhu na lyžích, se tato aktivita používá při tréninku lyžařů běžců a pouze komerční snahy firem, vyrábějících hůlky jsou příčinou nového pojmenování již používaných aktivit.

Mazání běžek

Nelze vždy namazat lyže ideálně, nanejvýš optimálně. Ani velké chytré příručky vám nepomůžou namazat dobře. Když však budete dodržovat určité zásady, pojede se vám určitě lépe. Začal náš rozhovor jeden ze servismanů "J 50" Ing. Martin Novotný.